Fifa-Union

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


5 participanți

    Inscrieri in Staff

    PoLIsTu
    PoLIsTu
    Admin
    Admin


    masculin Mesaje : 1440
    Puncte : 2294
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 02/01/2011
    Localizare : Timisoara

    Inscrieri in Staff Empty Inscrieri in Staff

    Mesaj Scris de PoLIsTu Sam Feb 18, 2012 3:14 pm

    Pentru a va inscrie in Staff va trebuie sa faceti o cerere !





    Ex de cerere :

    Ai un talent in ceea ce priveste moderatul si sti cum sa comunici perfect cu jucatorii ??


    1. Cum te numesti (nick sau prenume) ?

    2. Cati ani ai ?

    3. Ai mai moderat? Unde?

    4. Id de massenger?

    5. Care este ce-a mai inalta functie pe care ai detinut-o ?

    6. Moderezi in acest moment undeva ?

    7. De ce iti doresti sa moderezi aici ?

    8. Ce functie iti doresti ?
    avatar
    DaNNNy


    Mesaje : 12
    Puncte : 17
    Reputatie : 2
    Data de inscriere : 05/10/2011

    Inscrieri in Staff Empty Re: Inscrieri in Staff

    Mesaj Scris de DaNNNy Vin Mar 09, 2012 8:05 pm

    1. Cum te numesti (nick sau prenume) ? DaNNNy

    2. Cati ani ai ? 15

    3. Ai mai moderat? Unde? Dreamzone.ro , Godplay.ro , 70news.info ( detinator un timp ) , thebetastyle.ro ,only-zone.ro, watf.ro ( acum mai mult de 3 luni , peste tot am fost de ceva timp )

    4. Id de massenger? Tomescudany09@yahoo.com

    5. Care este ce-a mai inalta functie pe care ai detinut-o ? Detinator pe 70news.info , Fondator pe Only-Zone.Ro

    6. Moderezi in acest moment undeva ? Nu , pe toate le-am lasat in urma , ultima data care am moderat daca mai tin minte a fost acum 2 luni si ceva =)

    7. De ce iti doresti sa moderezi aici ? Pentru ca mi se ofera oportunitatea , nu aveti staff Smile ( Nu am chef sa va spun ca vreau sa va ajut si abureli dastea ca sunt dornic si altele cum vad la fiecare cereri , de ajutat o sa ajut oricum ca daia sunt in staff ) Smile

    8. Ce functie iti doresti ? Pai depinde ce aveti voi nevoie sa va ajut , ma pricep la orice inafara de Designer
    avatar
    kymx


    Mesaje : 25
    Puncte : 50
    Reputatie : 2
    Data de inscriere : 19/02/2012

    Inscrieri in Staff Empty Re: Inscrieri in Staff

    Mesaj Scris de kymx Vin Mar 09, 2012 8:23 pm

    DaNNNy a scris:1. Cum te numesti (nick sau prenume) ? DaNNNy

    2. Cati ani ai ? 15

    3. Ai mai moderat? Unde? Dreamzone.ro , Godplay.ro , 70news.info ( detinator un timp ) , thebetastyle.ro ,only-zone.ro, watf.ro ( acum mai mult de 3 luni , peste tot am fost de ceva timp )

    4. Id de massenger? Tomescudany09@yahoo.com

    5. Care este ce-a mai inalta functie pe care ai detinut-o ? Detinator pe 70news.info , Fondator pe Only-Zone.Ro

    6. Moderezi in acest moment undeva ? Nu , pe toate le-am lasat in urma , ultima data care am moderat daca mai tin minte a fost acum 2 luni si ceva =)

    7. De ce iti doresti sa moderezi aici ? Pentru ca mi se ofera oportunitatea , nu aveti staff Smile ( Nu am chef sa va spun ca vreau sa va ajut si abureli dastea ca sunt dornic si altele cum vad la fiecare cereri , de ajutat o sa ajut oricum ca daia sunt in staff ) Smile

    8. Ce functie iti doresti ? Pai depinde ce aveti voi nevoie sa va ajut , ma pricep la orice inafara de Designer

    MODERATOR
    avatar
    nakamura


    Mesaje : 5
    Puncte : 5
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 09/03/2012

    Inscrieri in Staff Empty Re: Inscrieri in Staff

    Mesaj Scris de nakamura Vin Mar 09, 2012 8:46 pm

    1. Cum te numesti (nick sau prenume) ? alex

    2. Cati ani ai ? 13

    3. Ai mai moderat? Unde? da....fifa time , fifa evolution , fifa black , goald gaming , fifa green(forum vechi) , fifa-romania-league , fifa-zone-romania(akm nu mai este)

    4. Id de massenger? alexel_stefan // fifa_nakamura

    5. Care este ce-a mai inalta functie pe care ai detinut-o ? founder

    6. Moderezi in acest moment undeva ?nup

    7. De ce iti doresti sa moderezi aici ? sa va ajut

    8. Ce functie iti doresti ? admin
    avatar
    DaNNNy


    Mesaje : 12
    Puncte : 17
    Reputatie : 2
    Data de inscriere : 05/10/2011

    Inscrieri in Staff Empty Re: Inscrieri in Staff

    Mesaj Scris de DaNNNy Vin Mar 09, 2012 10:07 pm

    Admin? am zis si eu mai sus de faza ceva cu sa va ajut , nu cred ca ai moderat tu atatea forumuri la 13 ani ai tai... + ca m-a pus pe mine nu cred ca mai au nevoie
    avatar
    nakamura


    Mesaje : 5
    Puncte : 5
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 09/03/2012

    Inscrieri in Staff Empty Re: Inscrieri in Staff

    Mesaj Scris de nakamura Sam Mar 10, 2012 6:07 am

    DaNNNy a scris:Admin? am zis si eu mai sus de faza ceva cu sa va ajut , nu cred ca ai moderat tu atatea forumuri la 13 ani ai tai... + ca m-a pus pe mine nu cred ca mai au nevoie

    nu crezi ? Neutral

    poate tu teai apucat akma cateva luni de fifa.....eu joc fifa de cand a aparut 08... in fifa evolution am avut o data admin si de 5 ori moderator..
    alExzZz
    alExzZz


    masculin Mesaje : 10
    Puncte : 11
    Reputatie : 2
    Data nasterii : 17/01/1997
    Data de inscriere : 09/03/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Iasi

    Inscrieri in Staff Empty Re: Inscrieri in Staff

    Mesaj Scris de alExzZz Sam Mar 10, 2012 11:04 am

    nakamura, sincer, nu prea ai avea ce sa cauti in staff daca nu inveti limba romana. Smile
    Nu cumva era Fifa - Revolution ? Care il detinea Sarsaila ? Vezi ca eu sunt FiFaBeSToF, vechiul moderator de acolo.


    edit: Nu sunt eu moderator sau admin sau sa detin vreun grad pe forum-ul acesta, dar cred ca am dreptate, daca ar primii un grad, toata lumea ar primii.
    avatar
    nakamura


    Mesaje : 5
    Puncte : 5
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 09/03/2012

    Inscrieri in Staff Empty Re: Inscrieri in Staff

    Mesaj Scris de nakamura Sam Mar 10, 2012 4:32 pm

    alExzZz a scris:
    nakamura, sincer, nu prea ai avea ce sa cauti in staff daca nu inveti limba romana. Smile
    Nu cumva era Fifa - Revolution ? Care il detinea Sarsaila ? Vezi ca eu sunt FiFaBeSToF, vechiul moderator de acolo.


    edit: Nu sunt eu moderator sau admin sau sa detin vreun grad pe forum-ul acesta, dar cred ca am dreptate, daca ar primii un grad, toata lumea ar primii.

    da....dar pt cultura ta este si fifa-evolution....si da am fost admin si pe revolution

    Continut sponsorizat


    Inscrieri in Staff Empty Re: Inscrieri in Staff

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mai 02, 2024 10:54 pm